Powerup 5 - Senność czy bezsenność - po co nam sen? - 20.05.2024

Razem z dr n. med. Joanną Ostasz- Ważny zapraszamy na webinar pt.

Senność czy bezsenność - po co nam sen?

Zachęcamy do udziału w naszym interaktywnym webinarze poświęconym
problematyce bezsenności. Z webinaru dowiesz się m.in. jak ważny jest sen dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, jaki jest związek snu z samopoczuciem
psychicznym, jakie są najczęstsze przyczyny bezsenności, jak sobie skutecznie radzić z problemami ze snem.

Będzie także okazja do zadawania pytań i dzielenia się własnymi doświadczeniami z innymi uczestnikami. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery, która pomoże Ci lepiej zrozumieć bezsenność i znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z nią. Dołącz do naszego webinaru i odkryj, jak odzyskać spokojny sen i poprawić jakość swojego życia codziennego poprzez zdrowy sen.

Webinar powstał w ramach projektu “Modernizacja Fundacji “Dbajmy o Siebie” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

Ekspertka: Joanna Ostasz- Ważny

dr n. med., specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeutka poznawczo- behawioralna. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami zmagającymi się z lękiem, depresją, problemami ze snem, uzależnieniami.  Jako dydaktyk współpracuje z Akademią Motywacji i Edukacji, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i innymi.

Dołącz do naszego webinaru i odkryj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie psychiczne!