Powerup 4 - Jak myśleć o sobie lepiej? - 13.05.2024

Razem z psychoterapeutką Eweliną Demaniuk zapraszamy na webinar pt.

“Jak myśleć o sobie lepiej?”

Z webinaru dowiesz się czym w ogóle jest samoocena i czy możemy postawić znak równości pomiędzy samooceną, a poczuciem własnej wartości? Porozmawiajmy o jej wpływie na nasze życie oraz możliwości jej poprawy. Czy rzeczywiście da się podnieść samoocenę w jeden weekend jak obiecują to różne konta w social mediach? Czy wystarczy powiedzieć „Uwierz w siebie”? Czy perfekcjonizm i niska samoocena się wykluczają? I w końcu czy są skuteczne techniki i strategie, które mogą pomóc w budowaniu zdrowszego stosunku do siebie?

Webinar powstał w ramach projektu “Modernizacja Fundacji “Dbajmy o Siebie” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

Ekspertka: Ewelina Demaniuk

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralną w trakcie 4-letniego szkolenia. Pracuje z osobami dorosłymi w obszarach takich jak: depresja, zaburzenia lękowe, złość, niska samoocena, wypalenie zawodowe i brak poczucia sensu. W swojej pracy psychoteraputycznej kładzie nacisk na budowanie relacji opartych na zaufaniu i autentyczności, a jej praktyka opiera się na skutecznych metodach terapeutycznych, wspartych badaniami naukowymi. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez regularną superwizję i uczestnictwo w szkoleniach.

Dołącz do naszego webinaru i odkryj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie psychiczne!