Powerup 1 - Nie histeryzuj, nie wymyślaj - 15.04.2024

Stan zdrowia psychicznego determinuje jakość naszych relacji oraz wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Troska o siebie daje nam gotowość do pielęgnowania zdrowych więzi, zarówno z samym sobą, jak i z innymi ludźmi. Ważny jest nie tylko sposób, w jaki radzimy sobie z sytuacjami kryzysowymi, ale też to, jak funkcjonujemy na co dzień. Zaniedbane albo niewłaściwie zdiagnozowane kwestie związane ze zdrowiem psychicznym to prosta droga do niepokojących konsekwencji, które wpływają na nas i na nasze otoczenie.

W trosce o SIEBIE, zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony zdrowiu psychicznemu pt.

Webinar powstał w ramach projektu “Modernizacja Fundacji “Dbajmy o Siebie” finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

“Nie histeryzuj, nie wymyślaj”

Z webinaru dowiesz się:
● jak radzić sobie z emocjami i wyzwaniami dnia codziennego,
● jak budować zdrowe relacje z bliskimi i współpracownikami,
● jak podejmować życiowe wybory w oparciu o własne dobro psychiczne,
● jak rozpoznawać sygnały ostrzegawcze i gdzie szukać pomocy w przypadku problemów psychicznych.

Ekspertka: Katarzyna Fąk

mgr psychologii, specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka PTPB, specjalista psychoterapii uzależnień, w trakcie certyfikacji z terapii schematu, terapeutka DBT.

Kierowniczka przyszpitalnej ambulatoryjnej Poradni Zdrowia Psychicznego z Punktem Zgłoszeniowo Koordynacyjnym, przy Szpitalu Bielańskim, Liderka i założycielka Bielańskiej Koalicji na Rzecz Zdrowia Psychicznego

Ukończyła szkolenie całościowe DBT COMPREHENSIVE –  wielka pasjonatka wdrażania DBT w codzienną praktykę kliniczną w Centrum Zdrowia Psychicznego /m.in. w programie podwójnej diagnozy/. Liderka treningu FC – z przyjemnością rozpoczynająca kolejną edycje Treningu FC dla rodzin przy Szpitalu Bielańskim oraz dla wychowawców i dyrektorów Domów Dziecka. Wykładowca UKSW i Szkoły Psychoterapii Akademii Motywacji i Edukacji i innych.

Na co dzień spełniony psychoterapeuta – oprócz procesów indywidualnych, prowadzi m.in trening umiejętności DBT, Trening Familly Connections oraz m.in grupę dla kobiet z zab. osobowości oraz grupę II diagnozy.

 

Dołącz do naszego webinaru i odkryj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie psychiczne!