Zapraszamy do projektu “Dbajmy o Siebie. Emocjonalny Powerup”!

Jeśli jesteś osobą, która chce zadbać o siebie, poznać i zrozumieć siebie i swoich bliskich oraz nauczyć się jak dbać o swoje zdrowie psychiczne to mamy dla Ciebie ofertę!

Na platformie znajdziesz webinary, które dotyczą kwestii związanych ze zdrowiem psychicznym! Specjalistki i specjaliści z zakresu zdrowia psychicznego, odpowiadają na najczęściej zadawane pytania dotyczące profilaktyki, jak i rozpoznawania i leczenia zaburzeń lękowych, depresji, uzależnień i innych zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 

Platforma umożliwia dostęp do wartościowej wiedzy w dowolnym czasie i miejscu. Na platformie znajduje się także wiele materiałów psychoedukacyjnych, interaktywnych testów oraz możliwość uzyskania kontaktu do specjalisty. W zakładce dla profesjonalistów znajdziecie filmy dla osób pracujących z osobami w kryzysie psychicznym po wybuchu wojny rosyjsko-ukraińskiej.

Chcemy razem z Wami stworzyć miejsce, w którym osoby z zaburzeniami psychicznymi i ich bliscy znajdą wartościowe informacje, wsparcie oraz praktyczne narzędzia do zarządzania swoim zdrowiem psychicznym.

Celem naszych działań jest zapewnienie rzetelnych informacji o zaburzeniach psychicznych, ich objawach, przyczynach i możliwościach pomocy, wraz z informacjami dla bliskich, które pozwolą uczestnikom na lepsze zrozumienie i radzenie sobie z własnymi wyzwaniami. Korzystamy z metod „evidence-based”.

Niniejsza platforma powstała w ramach projektu “Modernizacja Fundacji “Dbajmy o Siebie”, który finansowany jest ze środków KPO.