Naszą misją jest empatyczne dbanie o dobrostan „małych i dużych”. Chcemy poprawiać jakość życia osób, które znalazły się w trudnej sytuacji. W pracy kierujemy się sprawdzonymi metodami, które mają naukowo udowodnioną skuteczność. Działamy w oparciu o solidne fundamenty wiedzy i doświadczenia, aby móc zapewniać najlepszą możliwą pomoc.

Dążymy do budowania więzi społecznych, wspierania rozwoju osobistego, promowania zdrowia psychicznego oraz zapewnienia dostępu do potrzebnych zasobów dla tych, którzy tego potrzebują.

Fundamenty Fundacji Dbajmy o siebie

Wierzymy w nadzieję, która daje siłę i wiarę w lepsze jutro. Troszczymy się o innych, starając się zrozumieć i wspierać ich potrzeby. Współpraca jest dla nas kluczem do osiągania lepszych rezultatów, budowania społeczności i tworzenia pozytywnych zmian. Opiekujemy się tymi, którzy czują się przytłoczeni, zapewniając im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Dążymy do wzmocnienia jednostek, aby były bardziej niezależne i pewne siebie. Wreszcie, nasza praca opiera się na profesjonalizmie, który gwarantuje najwyższą jakość naszych działań i realną pomoc.

NADZIEJA

TROSKA

WSPÓŁPRACA

OPIEKA

WZMOCNIENIE

PROFESJONALIZM

Dzięki tym fundamentom, razem tworzymy silną i empatyczną społeczność.

Chcemy, aby nasza obecność w Internecie była przestrzenią inspirującą i pełną wsparcia. Będziemy tu dzielić się informacjami, poradami i inspiracjami, które pomogą innym zatroszczyć się o siebie i bliskich w jeszcze lepszy sposób. Dołącz do naszej społeczności również w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi projektami, wydarzeniami i możliwościami współpracy. Razem możemy osiągnąć wiele i wpłynąć na życie wielu osób.